Pytania i odpowiedzi

Czy jest minimalna ilość produktów jakie należy zamówić?

Minimalna wartość jednorazowego zamówienia, które przyjmujemy do realizacji to 10 zestawów jednego rodzaju lub osiągnięcie 1000 zł netto obrotu wynikającego z zakupu jednego rodzaju zestawów. W przypadku zestawów personalizowanych, ilość ta może być różna w zależności od rodzaju personalizacji, jest to ilość między 30-200 szt.

Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie na podstawie ilości zestawów w zamówieniu i/lub wartości zamówienia. Na koszt dostawy wpływa również ilość punktów docelowych, do których zestawy moją dotrzeć. Istnieje również możliwość wysyłki  upominków bezpośrednio z naszej firmy do pracowników czy kontrahentów, koszt wysyłki pojedynczych zestawów to pracowników/kontrahentów to 15-20 zł netto/szt w zależności od wielkości zestawu.

Czy można odebrać zamówienie osobiście?

Tak, istnieje taka możliwość. Zamówienia można odebrać osobiście po uprzednim ustaleniu dokładnego terminu odbioru.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Termin realizacji zamówień waha się między 5-21 dni, w zależności od bieżącego obłożenia naszego magazynu oraz ilości zamówionych zestawów. 

W przypadku zamówień pilnych prosimy o kontakt w celu umówienia konkretnego terminu – kontakt@koszeupominkowe.net. Tam udzielą Państwu dokładnej informacji o terminie realizacji.

Czy można samemu wybrać produkty znajdujące się w zestawie?

Tak, istnieje taka możliwość. Jednakże jest to opcja przeznaczona dla zamówień powyżej 10 szt. i podlega indywidualnej wycenie. W celu złożenia zapytania prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem obsługi klienta – kontakt@koszeupominkowe.net

Jak zamówić zestaw z alkoholem?

W bieżącym roku postanowiliśmy zrezygnować z zestawów z alkoholem. Zamiast tego mamy przyjemność zaprezentować Państwu zestawy z ekskluzywnymi czekoladkami z alkoholem marki Anthony Berg, które są bardzo cenionym smakołykiem. Istnieje jednak możliwość dołożenia alkoholu do zestawu po uprzednim dostarczeniu go do naszego magazynu przez klienta. W celu uzgodnienia szczegółów zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@koszeupominkowe.net.

Czy możecie zająć się wysyłką zestawów bezpośrednio do klientów i kontrahentów naszej firmy?

Oczywiście, zajmujemy się również konfekcją i wysyłką paczek na wskazane adresy. Usługa wyceniana jest indywidualnie. Prosimy o kontakt na adres kontakt@koszeupominkowe.net  

Jakie formy płatności są dostępne?

W przypadku gotowych produktów dostępnych w sklepie online są to: szybkie płatności online tPay lub przelew tradycyjny w formie przedpłaty. Dla zamówień indywidualnych poza sklepem online dostępny jest jedynie przelew tradycyjny w formie przedpłaty na podstawie wystawionej faktury pro-forma.  Zamówienia realizowane są po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

Przelewy tradycyjne należy wysyłać na poniższe konto bankowe w tytule wpisując numer zamówienia lub faktury pro-forma w przypadku zamówień personalizowanych: 

mBank 72 1140 2004 0000 3402 8280 6445

Jak można zareklamować produkt?

Szczegółowe informacje o procesie reklamacji znajdą Państwo w Regulamienie sklepu. W przypadku produktów personalizowanych lub z logo firmy prosimy o kontakt na adres mailowy kontakt@koszeupominkowe.net.