Zestawy upominkowe

z własnym logo lub etykietą

Świąteczne zestawy prezentowe z logo firmy

Wyjątkowy podarunek dla pracowników, klientów i kontrahentów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty personalizowanych upominków świtecznych dla firm.

W ramach tej usługi wykonamy dla Państwa etykiety produktów w koszu czy pudełku z niepowtarzalnym motywem świątecznym z Państwa logo. Do każdego zestawu możemy również dołączyć drewnianą zawieszkę z logo Państwa firmy.

Zamówienia realizujemy już od 50 szt.!

To idealne rozwiązanie dla firm, które dbają o spójność identyfikacji swojej firmy oraz wizerunek wśród pracowników i klientów. Zestawy upominkowe z firmowym logo z pewnością sprawią, że Państwa pracownicy i kontrahenci na długo pozytywnie zapamiętają Państwa firmę.

Posiadamy swój dział graficzny, w którym pracują wysokiej klasy specjaliści od grafiki. Ponadto posiadany i wykorzystywany przez nas sprzęt pozwala nam na błyskawiczną realizację każdego nawet najbardziej skomplikowanego projektu wraz z jego wydrukiem próbnym jak i właściwym. W praktyce niemal każde zlecenie od fazy pomysłu klienta do finalnej realizacji zamykamy w terminie od kilku do kilkunastu dni.

Możliwe są 2 tryby zamówień personalizowanych:

1. Wybór jednego z predefiniowanych zestawów prezentowych, kolorystyki dodatków (np. wstążki) oraz etykiety (kawy oraz herbaty) z motywem świątecznym, przygotowanej przez naszych grafików. Czas realizacji od 2 do 4 dni roboczych od wyboru wzorów oraz zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. 

2. Indywidualne ustalenie zawartości zestawu oraz stworzenie indywidualnych etykiet. Czas realizacji do 4 dni roboczych od momentu akceptacji projektu graficznego etykiety.

W przypadku pilnych zleceń, jesteśmy w stanie wysłać zestawy personalizowane w przeciągu 48h od zaakceptowania projektu etykiet. Usługa express jest dodatkowo płatna. Ostateczny koszt personalizacji określany jest indywidualnie na podstawie ustaleń z biurem obsługi klienta. Prosimy o kontakt pod adresem mailowym [email protected].

Świąteczne zestawy prezentowe z logo firmy

Zestawy przygotowane do zmany etykiety na firmową grafikę świąteczną

Zaufali nam

Zamów personalizowane zestawy upominkowe!

Zaskocz swoich pracowników i klientów firmową kawą i herbatą!

Wyślij zapytanie ofertowe

12 + 3 =